Kontakt

“Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli kasvatusteaduste teaduskonna magistriõppe. Põhitööks on lasteaia- ja koolilaste õpetamine, lemmikhobiks beebide ja väikelaste tundide läbiviimine ja lastevanemate nõustamine. Olen töötanud  lasteaias ja koolis, korraldanud arendavaid tegevusi väikelastele ning loenguid lastega peredele, kirjutanud artikleid lapse tervisest ja arengust. Imetamisnõustajana kuulun 2003. aastast Sünni- ja Imetamise Eesti Tugiühingusse. Olen sinasõber ka vaikuseminutite ja rännakumeetodiga, sh lasterännakuga ja pean oluliseks laste tundekasvatuse (emotsionaalse intelligentsuse) sihipärast arendamist.  Olen juhendanud Sakus beebide ning väikelaste ujumis- ja võimlemistunde nüüdseks juba üsna mitu hooaega (2012 aastast), lisaks olen lasteaias 3-6-aastaste laste ujumise õpetaja.

Pean väga tähtsaks igas vanuses laste igakülgset arengu soodustamist. Lastele tuleb luua võimalusi tegelemaks võimlemise, ujumise, muusika, kunsti jms-ga. Laps on tervik, kõik valdkonnad on tähtsad, kuid läbi liikumise ja motoorika arendamise areneb kiires tempos väikelapse aju, mis omakorda soodustab näiteks loovuse ja loogika arengut (paremad matemaatilised võimed, lugemisoskus jne). Mida varem hakatakse lastega võimlema ja ujuma, seda parem. Samas – kunagi ei ole hilja alustada. Tegutsemine peab olema (ja enamasti ka on) lapsele rõõm, väikest last ei saa arendada vägisi. Tulge, võimleme ja ujume lustiga!”

Kairi, võimlemise ja ujumise juhendaja, Lustipõnni juhataja

Lisainfo ja tundidesse registreerimine:

kairi@lusti.ee  tel. 56461279 (Kairi)

Tundide lõpus ja kokkuleppel muul ajal on võimalik saada imetamisnõustamist või muud beebi ja väikelapse toitmise, arendamise ja kasvatamise alast nõu.

Külasta ka interneti-mänguasjapoodi https://www.lusti.ee/ – kaup ilma postikuluta Sakust/Kurtnast kätte.

Saku Lustipõnnide katusorganisatsiooniks (sh arvete väljastajaks) on OÜ Kütteprojekt – perefirma, mille üheks väikeseks haruks on Lustipõnnid, kuid põhitegevus on kütte- ja ventilatsiooniprojektide tegemine. Paralleelselt tegutseb ka seltsing Saku Lustipõnn, kuhu kuuluvad  tantsurühma vanemad ja mis tegeleb ennekõike tantsurühmaga ette võetavate projektidega (esinemised festivalidel, väljasõitude organiseerimine ja rahastusvõimaluste leidmine).